Візитна картка - це інструмент успішної людини. Від виду візитної картки залежить багато в бізнесі. Так само візитка може сказати клієнтам, яким людиною є керівник бізнесу. Тому, до дизайну візитною картку потрібно мати серйозний підхід і виготовляти її з якісного матеріалу, адже візитка - це не просто ваші контактні дані, за якими може зв'язатися з вами людина, але ще візитка є обличчям компанії.
 
До виготовлення візитки можна знайти незвичайний і нестандартний підхід і перетворити звичайну стандартну візитку в більш досконалий вид і здивувати тим самим своїм клієнтам. Адже звичайними паперовими або магнітними візитними картками зараз нікого не можна здивувати. А побачивши нестандартної і оригінальної візитки потенційний клієнт захоче з цією людиною провести ще одну зустріч, щоб дізнатися, які можливості надає власник нестандартною візитки.
 
Тому, далі розглянемо як створити дерев'яну візитку для власників бізнес і консультантів, і побудувати на цьому цілком прибутковий бізнес. Адже дерев'яні візитки здатні привертати увагу клієнтів, а так само така візитка цілком може стати іміджем компанії і підкреслити статус.
 
Щоб почати бізнес з виготовлення дерев'яних візиток, вам не потрібно робити великих капіталовкладень. Найнеобхідніше обладнання - це спеціальний лазерний верстат. Верстати бувають різних видів. Краще купити верстат, який виготовлений в Китаї - це допоможе заощадити ваші кошти, і буде коштувати разом з доставкою трохи більше ста тисяч рублів. Крім верстата, для роботи потрібно буде закупити витратні матеріали. До них відноситься термоклей і дерев'яний шпон. За бажанням клієнта візитки можна прикрашати різними візерунками, які робляться різьбленням. Значить, вам потрібно буде наймати на роботу фахівця, який має досвід по різьбі на дереві.


Розробка макета майбутньої візитки з дерева

 
Перший крок виготовлення візиток буде починатися з складання макета. Це робиться за допомогою спеціальних програм на комп'ютері. Крім знання цих програм, необхідно вміти підбирати кольори і стиль і володіти іншими якостями, які важливі в професійній роботі цього напрямку. Якщо раптом підприємець не має цих навичок, то йому потрібно буде найняти дизайнера. Коли макет майбутніх візиток готовий, його потрібно погодити з замовником, а після схвалення починати вирізати візитку на верстаті.


Дохід від дерев'яних візиток

 
Невеликий замовлення в півтора десятка візиток можна виконати приблизно за півгодини. Вартість візитки для клієнта обійдеться приблизно в пару сотень рублів, а собівартість дерев'яної візитки в рази нижче і становить близько 15 російських рублів. Значить, такий невеликий замовлення принесе творцеві візиток близько пару тисяч рублів.
 
Бізнес може окупити себе досить швидко, якщо будуть великі замовлення від солідних компаній. Щоб їх знайти, необхідно зробити для себе подібні візитки різних видів і відвідувати компанії, залишаючи їм свої візитки з пропозицією, що ви виготовляєте дерев'яні візитки. Найімовірніше, власники побачать вашу дерев'яну візитку і заходять для себе теж замовити подібну візитку.
 
Прибуток можна отримувати не тільки від візиток, але і від приватних замовлень. Наприклад, можна друкувати дерев'яні запрошення на весілля або ювілей. Організатори свята, швидше за все, захочуть своїх деяких дорогих для них гостей запросити на торжество оригінальним запрошенням.
 
Після розкрутки бізнесу прибуток від нього може досягти до декількох сотень тисяч рублів. Щоб досягти таких результатів, необхідно до бізнесу підійти обдумано і відповідально.