Весілля - це веселе свято для молодят, їхніх батьків, родичів і запрошених гостей. Всі найкращі, найтепліші і мудрі побажання є обов'язковим атрибутом весільного торжества. Такі моменти хочеться закарбувати на довгу пам'ять, але відео для таких моментів не завжди буде найкращим рішенням. Переглянути всі весілля на записи - це особливий ритуал, який буде віднімати досить багато часу.

Як облаштувати зону побажань на весіллі

Зона побажань далеко не обов'язково повинна складатися з столика і книги. Проявивши фантазію, можна придумати свій спосіб, або скористатися порадами даної статті. Часто використовується книга або дошка побажань. Такі варіанти організації весільних побажань зручні і практичні, але і для них є цілий ряд альтернатив:

  • Картина побажань. Це красива картинна рама з білим фоном, в центрі якої можна розмістити фотографію молодят. Кожен учасник торжества зможе написати свої побажання. Така картина побажань зможе прикрасити будь-який інтер'єр будинку або квартири молодої пари.
  • Дерев'яні пазли для побажань на весілля. Кожен запрошений зможе оформити побажаннями свій окремий пазл. Пазли можна буде скласти в ціле панно з дерева. Колір і текстура дерева завжди приємні для очей, особливо якщо на них написи дорогих і близьких людей.
  • Весільне дерево. Ця традиція має німецьке коріння, дерево, як символ життя і роду добре підійде для організації зони побажань. Кожен гість пише на папері свої поздоровлення і побажання і розвішує на сьогоденні або символічному дереві. Дерево може бути невеликим в квітковому горщику, підставці або по-справжньому високим. Світлове оформлення великого дерева і заздалегідь прив'язані мотузочки для кріплення листів з побажаннями стануть одним з найяскравіших вражень.
  • Поштова скринька. Гарний поштову скриньку може стати прекрасним варіантом весільного декору. Предмет зберігання записок може приймати самі різні форми, скринька в стилі стімпанк, бензобак від мотоцикла, корпус системного блоку, все залежить тільки від фантазії організаторів.
  • Побажання на камінцях. Гладка морська галька ідеально підійде для поздоровлення, вона збережеться набагато довше, ніж папір. Кошик з такими каменями буде приємно перебирати, коли пройдуть роки і згадувати свято. Можливо, ними будуть гратися майбутні діти, або стануть елементами декорування.