Щорічно у багатьох працівників виникає питання про те, що подарувати колегам на новорічні свята. Досить складно знайти потрібний варіант, адже ви навряд чи багато знаєте про особисте життя інших співробітників. Далі будуть розглянуті найоптимальніші презенти.

Подарунки, які корисні в повсякденному житті

Є такі речі, які підходять практично всім діловим людям. Це можуть бути абсолютно "прозові" вироби, які використовуються в повсякденному житті. Обов'язково придбайте корпоративні подарунки на Новий Рік від 7ARTS. У цьому магазині, наприклад, є вічний календар, який зроблений з дерева. Можна здійснити гравірування під замовлення.

Презенти, які дозволяють залучити удачу

Символ 2021 року - бик. Він дуже любить активних і цілеспрямованих людей. Для того, щоб всі 12 місяців пройшли успішно, не слід купувати різні дрібнички. Необхідно дарувати тільки ті речі, які корисні в побуті. Можна робити такі презенти, які сприяють якого-небудь хобі. Дуже хорошим подарунком стане дрібна побутова техніка:

Крім того, бик дуже любить тих, хто дбайливо ставиться до грошей. Можна піднести колегам невеликі скарбнички, які вішаються на стіни. На них часто наносяться різні мотивуючі написи.

Вибір подарунка в залежності від статі

Дуже багато залежить від того, в якому колективі ви працюєте. Працюйте c жінками? В такому випадку слід вибирати різні подарунки для підтримки краси. Дуже добре підходить мило ручної роботи. Обов'язково зверніть увагу на солі для ванн і ароматичні піни. Можна піднести що-небудь з одягу. Наприклад, яскраві шарфи, шкарпетки та інше.

Що стосується чоловічого колективу, то тут слід вибрати що-небудь практичне. Наприклад, з кожним роком все більше людей п'ють чай. Можна піднести колезі спеціальний контейнер для його зберігання, виконаний з дерева. Якщо ви хочете зробити його більш цінним, то просто зробіть індивідуальну гравіювання на ньому. Індивідуальні подарунки на роботі мають особливу цінність.