Інтернет-магазин унікальних подарунків з дерева
0
Мій кошик

Ключниці

Зручність і затишок в домі починається з корисних і красивих предметів, що дозволяють зберігати речі в одному місці. Настінні дерев'яні ключниці представляють собою декоративну рамку з зображеннями, написами або різьбленням, до лицьової поверхні якої прикріплені гачки або брелоки, куди можна повісити ключі. Ключницю прикріплюють до стіни в передпокої, щоб відразу, прийшовши додому, повісити ключі на місце.

Як вибрати виріб

В інтернет-магазині незвичайних речей можна придбати красиві ключниці під замовлення з дерева, або купити готові моделі, представлені на сайті. Декоративні рамки ключниць можуть бути оформлені наступним чином:

  • Іменна гравірування;
  • Нанесення картинки;
  • Правила будинку;
  • Індивідуальна гравірування;
  • Декоративне оформлення на замовлення.

Ключниці для будинку з написом, декоративної картинкою або візерунком можуть бути виконані за бажанням замовника. Вони виготовляються з високоякісного дерева, для оформлення напису або декору використовуються сучасні технології гравіювання, художньої різання. Майстри виготовлять на замовлення ключниці будь-якої складності, варіанти виконання і поєднання кольорів. Купити ключницю з гравіюванням або логотипом компанії, малюнком або різьбленням, можна в інтернет-магазині унікальних речей і подарунків з дерева.

Настінна дерев'яна ключниця підійде для будь-якої квартири; різноманітність її оформлення дозволить підібрати виріб для кожного замовника. Красиво оформлена річ з дерева завжди виглядає вишукано і вписується в різні стилі інтер'єру. Ця практична і стильна річ буде прекрасним подарунком на весілля або з нагоди новосілля.

Сортування:
Відображення:
Вгору