Вибір того чи іншого подарунка залежить від особливостей події. Наприклад, подарунки для річниці весілля будуть недоречні для корпоративних заходів. Тому, в кожному випадку вибирається певний тип виробів з урахуванням інтересів і переваг самої людини.

Однак в будь-якому випадку, подарунки повинні запам'ятовуватися, вони можуть бути корисними або незвичайними. Крім того, значення має довговічність виробів. Вони повинні зберігати свій зовнішній вигляд і властивості протягом багатьох років. Тільки такий подарунок дозволить зберегти приємні спогади. Тому, ідеальним варіантом стануть подарунки з натуральної деревини, представлені в каталозі 7arts.

Які вироби доступні для замовлення

В даному каталозі представлені найрізноманітніші вироби ручної роботи. Особливості деревини дозволяють створювати чисто декоративні подарунки і функціональні вироби. Наприклад, годинник або настільні набори для роботи. Основні види подарунків з дерева і їх особливості слід розглянути докладніше:

Є широкий асортимент виробів для будинку. Так, за каталогом можна купити підставки під гаряче, настінні годинники з дерева, обробні дошки, а також столи з масиву. Подібні вироби стануть відмінним варіантом піджарка на весілля або на день народження;
Можна підібрати корисні і якісні подарунки для дитини. При цьому знайдуться моделі для дітей будь-якого віку. Наприклад, представлені будиночки для ляльок, шпаківні, різноманітні моделі дерев'яних іграшок;
Є вироби для роботи. Вони підійдуть як корпоративних подарунків, для різних пам'ятних дат. Так, є календарі, настінні різьблені карти світу, органайзери з дерева, письмові набори.

Хіти продажу

Дитячий кольоровий пазл з дерева "Континенти" 230 грн
Декоративна дерев'яна табличка для написів «Правила тата» 330 грн
Незвичайний дерев'яний блокнот із зображенням лисиці 290 грн
Дерев'яний весільний альбом в українському стилі "Вишиванка" 600 грн
Дитячий кольоровий алфавіт з дерева з об'ємними літерами 650 грн

Асортимент сайту постійно оновлюється, доповнюючи новими виробами. Всі вони є дизайнерськими речами, які не мають аналогів. Тому, будь-який такий подарунок дійсно запам'ятається і буде кожен раз нагадувати власнику про приємну подію.

Переваги дерев'яних подарунків з каталогу

Представлені вироби виготовлені вручну, вони відрізняються акуратним виконанням, продуманістю. Моделі покриті декількома шарами лаку, що виключає пошкодження від контакту з вологою або вицвітання. Тому, вироби протягом багатьох років зберігають свій первинний зовнішній вигляд.

Крім того, товари пропонуються безпосередньо з чесної низькою ціною.