До приходу Нового року важливо продумати кілька основних речей: святкове вбрання, меню для столу, декор новорічної ялинки. Ваша ялинка повинна вам подобатися, тому варто з відповідальністю підійти до питання прикраси ялинки в 2019 році. Є кілька цікавих ідей.

Європейський стиль новорічної ялинки

В оформленні використовуйте не більше 2-3 кольорів і невелика кількість прикрас. В якості прикраси підійдуть банти зі стрічок, намиста, сніжинки, янголята, ялинкові шишки, фігурки сніговиків. Гірлянди є доповненням до прикрас, вони не повинні затьмарювати собою іграшки. Вдень вони практично непомітні, а вночі загадково мерехтять серед гілок. Елегантна прикрашена ялинка в європейському стилі завжди актуальна і невибаглива в оформленні.

Прикрасити ялинку дерев'яними іграшками

Вбрана ялинка в будинку - ознака гарного, святкового настрою. А якщо ви прикрасите її дерев'яними новорічними іграшками, в будинку буде стояти чудовий аромат деревини. Такі іграшки виглядають дуже ексклюзивно і барвисто. Навіщо вам токсичний китайський мотлох, коли є можливість купити екологічні та оригінальні прикраси.

Солодкі прикраси для ялинки

Шари та фігурки - це, звичайно, чудово, але фрукти і цукерки на ялинці обов'язково принесуть набагато більше радості. Особливо якщо у вашому будинку є діти. Спробуйте розбавити традиційні іграшки всілякими улюбленими ласощами, і ваша ялинка точно не залишиться непоміченою. Фото з нею збере хороший «урожай» лайків і захоплених коментарів.

Нарядити ялинку по Фен-шуй

Якщо ви хочете зустріти Новий рік по Фен-шуй, то необхідно почати з ялинки. Прикраси на ній повинні викликати теплі почуття. Для зміцнення любові та дружби використовуйте парні прикраси. Тим, хто мріє про багатство, варто прикріпити до ялиновим гілках грошові купюри або монети. Майбутній автовласник може прикрасити дерево маленькими моделями бажаного автомобіля. Також, для гармонізації простору можна використовувати в якості прикраси образ-символ наступаючого року, в нашому випадку - жовтої свині. Тоді удача завжди буде поруч.