На ринку дитячих іграшок окрему нішу займають іграшки дерев'яні, які останнім часом завойовують все більшу популярність. Це пов'язано як з безпекою і натуральністю продукту, так і з його оригінальністю. Дерев'яні іграшки роблять з якісних порід дерева, тому вони відрізняються міцністю і довговічністю.

Вибір виробів з дерева дуже широкий. Можна підібрати іграшки для дитини будь-якого віку, від брязкалець для самих маленьких до різноманітних моделей паровозів, літаків, машин або ляльок і лялькових будиночків для старших дітей.

Розвиваючі дерев'яні іграшки

Завдання іграшок не тільки розважити малюка, але і сприяти пізнання ним світу. Щоб виріб принесло максимальну користь, потрібно вибирати його в залежності від віку дитини, його інтересів і розвитку.

  • Кубики і пірамідки. Користуються заслуженою популярністю, так як сприяють розвитку моторики, фантазії і координації рухів. Можна пропонувати малюкам вже з півроку.
  • Пазли. Залежно від кількості і розміру деталей, підходять дітям від року і до 10-11 років. Розвивають мислення і уяву.
  • Сортери. Дозволяють навчитися поєднувати наявні деталі з заглибленнями, вивчити форми і геометричні фігури, що добре для розвитку дрібної моторики, пам'яті, уваги, логічних здібностей.
  • Головоломки. Їх перевага в тому, що розвивають логічне мислення, пам'ять і увагу. Можуть бути як простими, так і складними, орієнтованими на дітей старшого віку.
  • Конструктори. Креативні конструктори, естетично оформлені, можуть бути цікаві не тільки дітям, а й дорослим.

Дерев'яні іграшки - краса і користь

Іграшки з дерева мінімалістичні і натуральні, вони дозволяють дитині відчути фактуру, щільність і реальну вагу вироби. У той же час, вони не мають світлових і звукових ефектів, тому сприяють спілкуванню. У дерев'яний конструктор можна грати всією сім'єю, особливо якщо він містить велику кількість деталей. Різьблений дерев'яний ляльковий будиночок може стати прикрасою вашого будинку, його не потрібно ховати в шафу, коли приходять гості.