Подарунки для колег: пора готуватися до Нового року

Зовсім близько новорічні свята. На роботі ми поспішаємо завершити справи, яких в кінці року впало просто немислиме кількість. Часу на те, щоб подумати про майбутній новорічному корпоративі, залишається зовсім мало. А питання про подарунки для своїх товаришів по роботі встає все більш актуальною. Що подарувати колегам на новорічні свята? Так уже повелося, що всі святкові дати і торжества ми відзначаємо спочатку разом з тими, з ким працюємо пліч-о-пліч. Хочеться підібрати для них щось оригінальне, цікаве, щоб подарунок не виглядав бездушним, формальним. Нехай це буде сюрприз, який принесе радість і розповість побратимам по цеху, як ми їх цінуємо, любимо і поважаємо.

Подарунки з дерева - це ідея!

Вони як не можна краще виручать в цій ситуації. Уже дарували гуртки - тоді будуть доречні підставки під кружки з дерева. Ручки дарують все з приводу і без? Можна піднести дерев'яну підставку під ручку або органайзер. Там і розміститься вся компанія авторучок, олівців і маркерів. Ще є одна ідея для офісних співробітників - це дерев'яний блокнот. Такий подарунок не залишиться непоміченим. Можна бути впевненим, що він не запилиться, занедбаний кудись на полицю. Практично будь-який сувенір, виконаний з дерева, припаде до душі.

Який подарунок дарувати на корпоративі?

Момент вручення подарунків на корпоративі плавно переходить в тост. Треба бути готовим не тільки порадувати своїм красиво упакованим сюрпризом, але і блиснути красномовством і оригінальністю ідей. Тут як не можна краще підійде годинник в дерев'яній оправі. Дизайн можна підібрати до будь-якого випадку, а в вітальну промову додати глибокі думки про швидкоплинність часу, важливості моменту і так далі. Все буде на «п'ять з плюсом», якщо докласти листівку, теж дерев'яну. Кілька слів, вигравіруваних на ній, увійдуть в історію вашого колективу.

Що дарувати співробітникам на інші свята?

Чоловікам - коробку для вина з гравіюванням, жінкам - обробну дошку. Це жарт, але в кожному жарті є частка істини. Для сильної статі підійде об'ємний дерев'яний календар, а для прекрасної половини - дерев'яна книга для запису кулінарних рецептів. Якщо серйозно, то красиві речі з дерева доречні по будь-якого приводу і впишуться в будь-який інтер'єр квартири, будинку або офісу.
Оригінальні ідеї подарунків на роботі складно знайти тільки на перший погляд. Як кажуть, Google в допомогу, сайт для підказки, а ця стаття для натхнення! Хороших свят, чудових подарунків і добрих і чуйних колег!

Перейти до каталогу подарунків