Професійне лазерне гравірування по дереву з доставкою по Україні - відмінне рішення для тих, хто хоче зробити прекрасний подарунок собі і близьким людям. Технології сучасного світу дозволяють бережно обробляти деревину з будь-якою фактурою, нанісши справді акуратне та чітке зображення. Замовити послугу гравірування по дереву може кожен, вартість робіт майстрів належить до середньої цінової категорії. Фактура дерева при обробці не деформується, вона залишається первинною: ідеально гладкою, приємною на дотик.

Гравірування по дереву від 7ARTS не підведе

Професійне гравірування на дереві можливе і тоді, коли поверхня полакована. Лак додає особливу вишуканість, благородство. Враховуються особливості деревини, необхідна ступінь деталізації малюнка, його складність, чіткість деталей, площа оброблюваної поверхні.

Навіть після багатьох років зберігання виробу, зберігається чіткість зображення, насиченість кольорів, структура матеріалу, незалежно від того, покрита вона лаком чи ні.

Вишукане гравірування по дереву під замовлення

Можливе гравірування і під замовлення. Ми можемо нанести на дерево як малюнок, так і святкові надписи, привітання. Часто клієнти просять нанести на сувенір або презент логотип компанії, символ, девіз. 

Доступні послуги у будь-який час

На сайті можна ознайомитись з прикладами такої обробки і побачити, як гарно виглядають вже готові вироби з дерева. Організована і доставка в усі регіони України.

Ціни на замволення прозорі, клієнти отримують гарантію оперативного виконання замовлення, якісного нанесення. Оперативність виконання можливо за рахунок використання сучасних технологій, які діють максимально акуратно, дозволяють відтворити навіть дрібні деталі.

Спеціалісти мають великий досвід роботи з будь-якими текстурами деревини. Зображення, логотипи, букви, слова, цифри, тексти, принти будь-якої складності будуть виконані якісно.