Компанія «7Arts» - вишукані вироби з дерева

Компанія «7Arts» спеціалізується на виготовленні унікальних виробів з дерева, оброблюваних за допомогою високоточної лазерної різки та гравіювання. Технологія дозволяє досягати фотографічної точності зображення і виконувати складні орнаменти, завдяки чому візерунки виглядають неймовірно тонкими і ажурними.

 

Де застосовується наша продукція

Сфера застосування виробів з дерева, виконаних методом лазерного різання, неймовірно велика. Наші вироби прикрашають інтер'єри квартир, будинків, салонів краси, виставкових залів, магазинів і офісів. Вони гармонійно вписуються в загальний стиль і ефектно підкреслюють атмосферу приміщення. Завдяки точності і філігранністю лазерного різання, наші послуги затребувані для виготовлення стильних аксесуарів з логотипами компанії замовника. Брендування має на меті створити позитивний імідж підприємству, привернути увагу потенційних партнерів і клієнтів, викликати їхню довіру, а з цим завданням наші вироби справляються краще за все. Природну шляхетність дерева і тонка робота наших майстрів роблять брендовані аксесуари поза конкуренцією!

Дерево - екологічно чистий матеріал, який найбільш підходить для виготовлення дитячих іграшок, конструкторів, головоломок і логічних ігор. Уявіть собі щастя в очах юного зодчого, що зібрав з витончених дерев'яних деталей справжній палац! А чого тільки варті об'ємні пазли і розвиваючі ігри!
Наші вироби - це готові подарунки, які завжди припадуть до душі їх одержувачам в будь-якому віці!

Переваги креативного агентства «7Arts»

⦁ Будучи виробниками, ми пропонуємо вигідні ціни за якісний товар без будь-яких націнок.
⦁ Крім готових рішень, наша компанія виготовляє вироби під замовлення за авторським дизайном.
⦁ Ми завжди намагаємося виконувати замовлення і здійснювати відправку товару в максимально короткі терміни.
⦁ Кожен співробітник дорожить ім'ям компанії, тому виконує свою роботу з бездоганною якістю.
Оплата і доставка можлива зручним для клієнта способом.

Ми із задоволенням створюємо шедеври і з радістю реалізуємо ваші найкреативніші ідеї!