Дропшіпінг

Студія 7Arts відповідально ставиться до своїх партнерів і намагається зробити так, що б співпраця залишала тільки позитивні емоції!

Серед наших постійних партнерів чимало інтернет-магазинів. Маючи власний інтернет-магазин, ми прекрасно знаємо, скільки часу і сил забирає організація поставок товару замовнику. Ми хочемо полегшити своїм партнерам роботу, взявши цей обов'язок на себе.

Ви можете розміщувати нашу продукцію на віртуальних полицях своїх інтернет-магазинів і приймати оплату на рахунки, ми ж організовуємо доставку товару вашим замовникам. Ви можете працювати і по передоплаті, і післяплатою - ми грамотно вибудовуємо схему співпраці з будь-яким з варіантів.

Вам немає необхідності в пошуках місця зберігання товару, а також ви отримаєте економію, виключаючи проміжний етап доставки з нашого складу на ваш.

Наші партнери по дропшіпінгу

Ми співпрацюємо з інтернет-магазинами таких напрямків:

  • товари для дітей; розвиваючі ігри, дерев'яні будиночки для ляльок, об'ємні пазли з натурального дерева;
  • подарунки на всі випадки життя; від дерев'яних годиників ручної роботи до стильних аксесуарів;
  • товари для дому; від підставок під гаряче до столиків для сніданку;
  • інтер'єрний декор; настінні годинники, оригінальні 3Д світильники;
  • аксесуари для весілля або різних урочистих дат; від дерев'яних листівок до дизайнерських букв для прикраси урочистого залу.

Зверніть увагу!

Ми не відстежуємо ситуацію з посилкою після її прибуття в зазначений пункт поштового перевізника і не несемо відповідальності за неотриманий товар.

Якщо кінцевий покупець не забрав посилку, відправлену йому післяплатою, служба доставки повертає товар відправнику - нашої компанії. Всі витрати покладаються на замовника.

Ми не приймаємо відмова від товару через ;не сподобалося; і не приймаємо його назад. Всі фото достовірні, реалістичні і зроблені нашими фахівцями з метою максимально ознайомити замовника з товаром.

Персоніфікована або брендована продукція відпускається тільки на умовах передоплати.

Ви можете бути повністю впевненими в нашому відповідальному ставленні до співпраці. 7Arts дорожить своїм ім'ям і ніколи не підводить партнерів!