Зроблені на замовлення, оригінальний годинник займуть чільне місце в будь-якому інтер'єрі: і в невеликих кімнатах, і в просторих громадських будівлях, і в офісах. Легкі сучасні годинник з корпусом, виконаним з дерева, так само красиві, як і антикварні: вони демонструють чудовий натуральний колір і малюнок.

Будь-яка фактура деревини чудово виглядає навіть при незначній обробці. Крім того, це екологічно чистий, нешкідливий матеріал, а для додання блиску елементів декору використовують гіпоалергенний лак.

Для дітей існують моделі-розмальовки з Нелаковані поверхнею, щоб дитина змогла сам розфарбувати улюблених персонажів.

Багато замовників самі придумують ескіз, часто хочуть зробити фон з сподобалася фотографією. Зараз не проблема знайти, де замовити свій дизайн настінного годинника. У компанії, яка виготовляє ексклюзивні предмети на замовлення, із задоволенням візьмуться за незвичайне завдання.

Дизайн і щільність узору

При нанесенні орнаменту можуть зустрічатися:

  • суцільний фон, при цьому логотип наноситься методом гравіювання;
  • наскрізні візерунки, що займають весь циферблат або його частину.

У другому випадку застосовується лазерна різка. Тоді деревина і пропили виглядають як одне суцільне мереживо, де фон відіграє допоміжну роль.

Немає обмежень по темам ескізів. Широко використовуються:

  • обрана професійна символіка,
  • геометричні та рослинні мотиви,
  • малюнки для дітей з героями мультфільмів і коміксів,
  • фото міст і красивих пейзажів,
  • портрети знаменитостей і т. Д.

Для кожного інтер'єру можна придумати і виготовити найбільш підходящий циферблат.

Підприємство, яка замовила ряд годин у схожому стилі для різних кабінетів або різних поверхів будівлі, таким чином доб'ється:

  • підвищення згуртованості, командного духу,
  • посилення почуття персональної відповідальності за спільну справу.

Універсальний подарунок

Годинник можна піднести родича, друга, начальнику, ювіляру.

Красиві, оригінальні настінні годинники з написом на замовлення - практично універсальний подарунок.

Єдине обмеження: не варто їх дарувати людям, яким неприємно нагадування про час. Якщо у кого-то серйозні проблеми зі здоров'ям або наближається вихід на пенсію, такий дар буде сприйнятий як недоречний натяк. В цьому випадку годинник навряд чи оцінять по достоїнству герой свята і його близькі.

Зате для інтер'єру офісу годинник - прекрасне і корисне прикраса. Важливо вибрати розмір циферблата, щоб йому не було тісно у вузькому простінку або, навпаки, щоб він не виглядав надто самотньо на великий порожній стіні.

Деревина не любить сусідства занадто яскравих і чистих кольорів. Тому слід уважно поставитися до фону, вибрати той, на якому будуть виграшно виглядатиме всі достоїнства годин ручної роботи.

Повага до фірми зросте, якщо відвідувачі будуть бачити офісні аксесуари з логотипами і брендовані годинник. Настінні циферблати з символікою компанії і пам'ятними написами стануть необхідними акцентами в інтер'єрі, будь то приймальна, кабінет шефа або зал для нарад.