Дворічна річниця весілля має подвійний символікою: скла, паперу. Паперове весілля 2 роки шлюбу - це нова історія, написана з чистого аркуша. Родичі можуть подарувати на торжество молодому подружжю традиційні подарунки: вироби з дерева, оригінальні аксесуари, іграшки, речі для дому.

Дерев'яне весілля відзначається подружжям після 5 років річниці весілля. Оригінальний дерев'яний декор, меблі та інші предмети інтер'єру відмінно підійдуть в якості презенту. В якості подарунка на весілля можна вибрати полки для виробів з дерева, фотоальбом.

Оригінальні подарунки на річницю весілля

Якщо ви збираєтеся привітати молоду сім'ю з першою річницею - ситцеве весілля, то можете вибрати дерев'яні іграшки ручної роботи, розвиваючі мислення і пам'ять, уяву, фантазію. Розвиваючі іграшки з дерева та цікаві аксесуари стануть прекрасним вибором для торжества.

Ідеальним подарунком для сім'ї, яка мешкає разом 1 рік може стати теплий плед, скатертину, штори і покривало, постільна білизна та рушники, простирадла, сорочки. На ситцеве весілля також можна подарувати тканинні картини, серветки. Чудовим подарунком на ситцеве весілля стане картина на полотні.

Якісні вироби 

Оловяне весілля - це подія, яка знаменує 10 років спільного життя подружжя. Креативний весільний декор, скрині для грошей, пазли для побажань та інші аксесуари ви можете піднести подружжю на святкове торжество. Всі вироби виготовлені з натуральних, екологічно чистих матеріалів, які не викликають подразнень на шкірі або алергічних реакцій.

Для такого торжества також можна вибрати дерев'яні дизайнерські годинники, кулінарну книгу для запису рецептів, листівки та настінні годинники, календарі, карту світу, настільний органайзер. Всі вироби відрізняються оригінальним дизайном, створені за унікальним, ручного ескізу. Вироби будуть корисними в будинку, виглядають естетично і привабливо.

Дерев'яні вироби відрізняються високою якістю, будуть гармонійно поєднуватися з обстановкою в будинку, з будь-яким інтер'єром приміщення. Для їх створення використовувалася деревина без дефектів, яка оброблена за допомогою високоточної технології лазерного різання. У процесі фарбування використовувалися природні, безпечні матеріали. Вироби є функціональними і практичними, а також довговічними у використанні.