Урочисті бутоньєрки прийшли до нас із давніх часів. Є кілька версій того звідки вони взялися. Одна з них свідчить, що ще з часів лицарських поєдинків і романтичних дам, які за допомогою квіткових букетів, висловлювали симпатію кому-небудь з обранців. Були часи, коли даний аксесуар, носив цінність оберега. Женихи Стародавньої Греції носили подобу весільних бутоньєрок, їх прикраси так само представляли собою композиції з квітів. Вважалося, що це відлякує злих духів. Кріпили їх на грудях, поруч із серцем, що символізувало чистоту і щирість по відношенню до нареченої.

Важливість і актуальність

В різні часи подібні прикраси висловлювали чуттєвість, стиль і навіть політичні погляди. Бутоньєрка, як символ і спосіб вираження істинного почуття, не втратив актуальності до нинішніх часів, а навпаки, Придибало популярність і еволюціонував.

Нинішні прикраси складаються не тільки з квіткових композицій в хід йдуть різні другорядні аксесуари і матеріали. Їх сучасні творці обмежені лише фантазією. У хід йдуть, гудзики, конструктор Лего, фрагменти коміксів, різні плетіння і пір'я птахів.

В тренді зараз бутоньєрки з екологічно чистих матеріалів - дерева. Цей матеріал дозволяє автору виконати потрібний дизайн, а також гравірування, яка буде виконана індивідуально для люблячих сердець.

Дерев'яні бутоньєрки з ініціалами або фразою, яка має значення тільки для двох, акуратно і витончено виглядатиме на будь-якому торжестві.

Як правильно носити і одягати бутоньєрки на весіллі?

 

Разом з традицією ми перейняли у древніх греків і то, як правильно одягати бутоньєрку і де носити. Носять її трохи над серцем, просмикуючи в петлю в піджаку. Для сучасних костюмів бутоньєрки виготовляють з мініатюрною шпилькою для простоти і надійності кріплення.

Таке кріплення не ускладнює прикраса і не залишає застрягання на тканини, а сам аксесуар не перевантажує образ, підкреслюючи стиль.

Відрадно, що подібні звичаї дійшли до наших часів, вони надають нашим урочистостей глибину і значимість, підкреслюючи щирість почуттів закоханих.