У віці 3, 4, 5 років починається поступове навчання дитини. Основою будь-якого навчання є вивчення алфавіту. Важливо, що дитина запам'ятав букви, навчився їх відрізнятися один від одного. Так з часом він зможе складати букви в слова і навчитися читати. Відповідно, даний базовий навик полегшить навчання письму та сприятиме загальній грамотності.
Однак діти часто вкрай охоче навчаються буквах, проявляються непосидючість. Тому, процес повинен проходити в ігровій формі.

Як вчити букви з дитиною

Оптимальним вирішенням питання з вивченням букв стане дерев'яний алфавіт. Такі моделі відрізняються цікавим виконанням букв. Всі вони різні і відрізняються наявністю різьблення і барвистим оформленням. Особливості процесу навчання за допомогою дерев'яного алфавіту слід описати докладніше:

  • Всі букви досить великі і мають чіткі обриси. Це дозволить дитині швидко їх заповнити і навчитися розпізнавати;
  • Дерев'яні літери красиво оформлені. Така особливість зможе зацікавити дитину. Тим більше, що слід знайомити його з буквами поступово, відкриваючи щоразу нові літери. Тому, він буде чекати чергового уроку, адже він дасть дитині нові враження, а букви будуть сприйматися, як іграшки;
  • Такі вироби відрізняються довговічністю. Букви з деревини не деформуються, не зламаються від незначних впливів. Крім того, вони не втратять насиченості кольору. Їх зовнішній вигляд залишиться незмінним протягом багатьох років. Завдяки зазначеним особливостям, дерев'яні літери можна буде використовувати для навчання братика чи сестри дитини.

При виготовленні представленої продукції не застосовуються токсичні речовини. Тому. вироби абсолютно безпечні.