Пасха- найдавніший і найважливіший християнське свято, історія якого налічує не одну тисячу років! Спочатку це свято було присвячено спогаду про смерть Ісуса Христа, але з V століття, Великдень стали відзначати як день воскресіння Господнього. Спочатку християни святкували Пасху разом з іудеями, а починаючи з V століття стали святкувати її окремо.

Слово "Великдень" походить від грецького "πάσχα", яке означає "позбавлення". В цей день всі люди, радіють воскресінню Ісуса Христа, а замість звичайного привітання говорять один одному: "Христос Воскрес!", А у відповідь чують: "Воістину воскрес!".
День святкування Великодня змінюється щороку, це залежить від того, в який день після святкування весняного рівнодення, (щороку 21 березня), буде перша повний місяць.

Пасхальна традиція розмальовки яєць

Всі люди активно готуються до святкування "Великого дня", але не всі знають звідки виникли традиції фарбувати яйця і пекти паски.

Після того, як Ісус воскрес і вознісся на небеса, апостоли понесли благу вість всьому світу. Мати Ісуса- Марія Магдалина, пішла до царя Іудеї, щоб розповісти про чуде.Но пройти до царя без піднесення дарів було неможливо. У Марії не було нічого, крім одного курячого яйця, яке вона і піднесла в дар Цареві, повідомивши при цьому благу звістку.

Однак Цар не повірив жінці, а тільки посміявся над нею, заявивши, що швидше за шкаралупа стане червоною, ніж він повірить в почуте. І тоді, яицо в руках Марії стало червоніти.

З тих пір, щороку готуючись до святкування "Великого дня", в знак своєї віри, християни стали розфарбовувати яйця і дарувати їх одне одному.

Сьогодні існує безліч способів розмальовки яєць:

  • фарбування натуральними барвниками (цибулиння, куркума, відвар кропиви);
  • фарбування за допомогою готових хімічних барвників;
  • розпис яєць аквареллю;
  • купаж;

Ідеї ​​прикраси великоднього столу 2020 року

Цього року святкування Великодня припадає на 19 квітня, а значить можна прикрасити стіл і кошик живими квітами, використовуючи в композиції гілочки верби-символ весни і родючості.

Так само, при оздобленні столу дуже гармонійно виглядають Великодні кролики. Можна ставити фігурки цих звіряток, а можна купувати вже готові підставки з ними.ДИВИТИСЯ КАТАЛОГ ПАСХАЛЬНОГО ДЕКОРУ

Бажано використати для прикраси будинку і столу натуральні матеріали. На столі дуже красиво і гармонійно виглядають різні підставки для яєць, зроблені з натурального дерева, які також можна розфарбувати на свій смак, використовуючи всю свою уяву.

Великдень-сімейне свято, тому для прикраси столу можна залучати всю сім'ю, особливо це заняття подобається дітям.