Як зацікавити дитину вчити букви? Однозначної відповіді на це питання не існує, адже всі діти різні, тому не варто приміряти на свою дитину методику, яка виявилося успішної з іншими дітьми.

Для початку визначте, до якого типу сприйняття відноситься ваш малюк. Адже аудіали і візуали сприймають інформацію абсолютно по-різному. Зверніть увагу, яке заняття викликає у нього більший інтерес - промовляти слова, розповідати про них, або вивчати картинки. А може, чіпати і обмацувати дерев'яні літери?

Виходячи з типу, ви зможете правильно визначити, як вивчити букви з малюком, адже будь-яка методика буде успішною до тих пір, поки цікава дитині. Різні варіанти можна розглянути на прикладі дерев'яних букв.

Аудіалу буде досить просто зображення букв. Проговаривайте кожну, будуть актуальні прості віршики за участю кожної з букв, запропонуйте малюкові самому пошукати слова, де така буква звучить. Навчаючись складати прості слова, придумуйте невеликі розповіді про те, як одна буква прийшла в гості до другой.Такой дитина сприймає основну інформацію на слух, тому як можна більше промовляти їх.

Цікаві дерев'яні літери з картинками-ілюстраціями будуть відмінним подарунком дитині-візуалу. Асоціація кожної букви з картинками буде відмінним тренуванням навичок читання.

Дитині-кинестетику буде важливо кожну таку букву потримати в руках, навпомацки запам'ятати її форму. Якісні дерев'яні літери - відмінний варіант для розвитку таких малюків.

Крім усього іншого, дерев'яні літери відмінно розвивають дрібну моторику кожної дитини, незалежно від його типу. Найважливіше правило - початок навчання повинно бути обов'язково у формі гри, маляті повинно бути цікаво. Припиняйте заняття, коли побачите, що йому стало нудно. І тоді самі не помітите, як швидко букви будуть освоєні. І ви зможете йти далі.