Для правильного розташування гостей на заходи попередньо розставляють спеціальні номерки. популярні способи розсадження гостей на весіллі засновані на розміщенні найближчих родичів і друзів близько молодят. Для реалізації окремих номерів на весіллі буде потрібно також розподіл гостей в певній послідовності, тому необхідно заздалегідь продумати розстановку і розсадити гостей не тільки правильно, але і комфортно.

Популярні рассадочние картки на стіл стали використовуватися досить давно, але в деяких країнах ще не завжди доречні в силу релігійних обрядів. Щоб розсадити гостей в необхідній послідовності, потрібно виготовити картки, які можна замовити в спеціальній друкарні або профільної організації.

Картки виготовляють на різних матеріалах, а також роблять довговічні варіанти з пластика, металу. Придбати вже готові варіанти в сучасному і цікавому дизайні пропонують різні агентства з проведення заходів.

Звичайна нумерація столів на весілля включає зазвичай не більше 50-100 гостей. Якщо кількість гостей на заході варіюється в межах 30, то можна вибрати більш цікаві варіанти з унікальними малюнками. Основними варіантами для замовлення або купівлі карток нумерації є:

  • поліграфічні компанії, друкарні рекламні агентства;
  • спеціалізовані онлайн-магазини;
  • компанії по проведенню весільних, ювілейних, святкових урочистостей;
  • канцелярські магазини і кіоски.

Дизайн карток повинен відповідати загальному оформленню залу і стилістиці торжества. Картки повинні мати компактні розміри, щоб не захаращувати стіл і не здаватися громіздкими. Найоптимальнішим варіантом стане поетапна розробка макета та друк або виготовлення виробничої компанії.