На новосілля в наш час в більшості випадків дарують посуд, предмети інтер'єру, сервізи, столові прилади. Зараз зовсім не обов'язково дарувати дорогі подарунки. Важлива не ціна, а оригінальність. Вибираючи подарунок гостям на новосілля, враховуйте важливі обставини, наприклад, хто є новоселом: жінка або чоловік, юнак або дівчина, молодята або друзі.

Чому варто дарувати дерев'яні подарунки

Як не помилитися при виборі подарунка на новосілля? Даєш все натуральне і природне! Це гасло найкраще характеризує подарунки з дерева, адже вони нікого не залишать байдужим. Дерево володіє фантастичною енергетикою, воно налаштовує на позитивні емоції. З естетичної точки зору, нічого немає красивіше дерева, крім подарунків з нього. Дерев'яні вироби мають приємний аромат і виготовлені за допомогою гравіювання і різьблення.

Сучасні люди намагаються приносити додому предмети з натуральних матеріалів. Більш того, зараз починається мода на натуральність. Дерев'яні вироби знову користуються великою популярністю. Подібні цікаві подарунки на новосілля використовуються не тільки в якості декорацій - ними можна користуватися в побуті.

Що подарувати на новосілля сім'ї

Як ви собі уявляєте ідеальне ранок в новій квартирі? Смачний сніданок у ліжко з чашкою кави ... Розташувати все це можна на дерев'яному столику для сніданку в ліжку. Щоб новосели жили щасливо і заможно подаруйте їм в новий будинок незвичайну ключницю, дерев'яний календар, колаж, велику рамку для фотографій або підставки під гаряче з гравіюванням.

Один новосел - в полі воїн

Якщо з новосіллям потрібно привітати самотнього юнака чи дівчину, практичним подарунком буде щось необхідне в господарстві. Побутові речі можуть мати ще й естетичну цінність: обробні дошки з логотипом або гравіюванням, стильні дерев'яні годинник з авторським розписом. Скільки б років не було новоселові, його порадує алкоголь, упакований в дерев'яну подарункову упаковку з унікальним дизайном.

Оброблене вручну дерево завжди буде унікальним і неповторним подарунком, адже у нього є свої особливості: візерунок, малюнок і колір.