Подарунок дитині на 5 років повинен бути корисний і гарний. Саме в такому віці дитина вже готується до школи, вчиться взаємодіяти з іншими дітьми. Тому, навчальна складова подарунка дуже важлива. Разом з тим, подарунок повинен бути цікавий і викликати бажання займатися з такою іграшкою або предметом.

Що подарувати дитині на 5 років?

Корисним подарунком стануть дерев'яні літери, які дозволяє складати слова і вивчати нові предмети і явища навколишнього світу. Гарним доповненням для дитячої кімнати стане рамка для фото з натурального дерева. Особливо ефектно подарунок буде виглядати, якщо в рамці будуть дитячі або сімейні фотографії.

Подібні подарунки широко представлені в каталозі компанії 7arts. Крім того, можна підібрати настінні годинники, книги для записів, коробочки для зберігання особистих речей.

Великою перевагою виробів стане виготовлення з натуральних матеріалів. Наприклад, подарунки з дерева відрізняються ефектним зовнішнім виглядом і будуть служити відмінною прикрасою кімнати і предметом гордості дитини.

Переваги дерев'яних виробів слід розглянути докладніше:

  • Такий подарунок навіть якщо і втратить актуальність, то залишиться хорошим спогадом для дитини про минулий день народження. Він прикрасить інтер'єр кімнати, стане важливою частина дитячого особистого простору;
  • Вироби з натуральної деревини відрізняються стійкістю до експлуатаційним впливам. При якісному виконанні вони не зламаються, що не ушкодяться і не втратять свій зовнішній вигляд;
  • Оброблена деревина не здатна викликати реакції алергічного типу або подразнення шкіри. Тому, такі подарунки підійдуть для всіх без винятку дітей.

Крім того, вироби з дерева не мають неприємного запаху і залишаться цікавими для дитини надовго.