Кожен раз, коли хочеться порадувати близької і дорогої людини, багато заздалегідь розмірковують, що подарувати. Це природно - трохи турбуватися через подарунка і його вибору. Майже всі в такій ситуації задаються питанням: що сподобається їй або йому найбільше?

Але коли подарунок вже обраний і придбаний, залишається ще одне важливе питання. Як найкраще піднести подарунок?

Як саме дарувати подарунок?

У красивою, відповідної за стилем упаковці.

Особисто в руки.

Правда, можна проявити фантазію і тут: спробувати заховати невеликий сюрприз серед речей близької людини. Однак план може не спрацювати: виявиться, що саме в цей день ці речі не потрібні, або герой свята занадто поспішав, або був неуважним.

Без сумніву, важливо правильно вибрати час доби, коли одержувач подарунка нікуди особливо не поспішає. І задовго до того, як він, що падає з ніг від втоми, буде хотіти тільки одного - дістатися до місця відпочинку.

Трохи перевтілення, трохи театру

Ви - той, хто дарує подарок.Только ви знаєте, що за сюрприз лежить в коробці з красивою стрічкою. Ви можете самі одягнутися в стилі свята. Вам може допомогти вдалий перуку або невеликий головний убір, а може бути, трохи дивний аксесуар на зразок старовинного коміра. Така незвичайна деталь зовнішності відразу приверне увагу.

Продумайте свій образ, внесіть елемент театральної гри. Додайте деталі зовнішності, нехай невеликі, але працюють на створення атмосфери.

Якщо ваш улюблений трепетно ​​ставиться до історії рок-музики, а ви вирішили піднести йому стильні настінні годинники зі знаменитими музикантами, додайте в свою зовнішність штрих, стилізований, скажімо, під 60-е. Приклад: натяк на яскравий мундир зі шнурами, як у "Бітлз" (на обкладинці "Сержанта Пеппера").

Екстравагантність теж має межі

Подарунки часто дарують, заздалегідь смакуючи відповідну реакцію. Уявіть, як конкретна людина поставиться до чогось нового і незвичайного.

Дитина може бути шалено задоволений, побачивши тата в ролі клоуна або персонажа улюбленого фільму. Дітям це може сподобатися до радісного вереску. Але якщо дитина ще занадто малий, а тато перестарався з об'ємом перуки і яскравістю носа, дитина може і злякатися.

У ситуації, коли подарунки вручаються дітям, можна розіграти невелику сценку. Звичайно, якщо це не день народження когось із дітей, а спільне свято: такий, як Новий рік чи Великдень. Можна підготувати цікаве питання на кмітливість, і коли діти на нього дадуть відповідь, вручити їм подарунки. На Великдень це можуть бути солодощі, цукерки та іграшки зі святковою символікою. Наприклад, великодні кролики.

Оригінальний шлях вручення подарунка не повинен бути оригінальніше, ніж сам подарунок.

Іноді не потрібно намагатися здивувати процесом вручення подарунка. Іноді годі й мудрувати, а просто сказати кілька щирих слів.

А обійняти і поцілувати?

А ось це - на ваш розсуд.