Бізіборд це універсальна дошка яка розвиває дрібну моторику рук дитини. Цей, свого роду тренажер також прекрасно фокусує увагу дитини на деталях і дозволяє пізнати природу речей.

Як виглядає бізіборд і що таке бізікуб?

Бізіборд виглядає як дерев'яна дошка з певними механізмами, напрявленія на розвиток дітей. Бізікуб ж від бізіборда відрізняється тільки структурно, маючи форму куба, в іншому він має ті ж механізми що і бізіборд.

З чого зроблені бізіборди?

Найчастіше матеріалом для виготовлення даних тренажерів служить дерево, тому вони залишаються довгий час міцними і можуть довго прослужити вашій дитині в якості помічника в деяких пізнавальних речах.

Чи безпечно це для дітей?

Це абсолютно безпечно, так як всі деталі міцно прикріплені і виконані так само з дерева, без особливих втручань будь-якої хімії.

Для якого віку?

Самим ефективне цей тренажер послужить дітям від 1 до 3 років, коли дитина вчиться пізнавати і відчувати цей світ, але не виключено і для дітей іншого віку до 7 років.

Бізіборди або бізікуби це відмінний тренажер у вигляді гри для ваших дітей. Прекрасно розвиває моторику рук і вчить пізнавати нові механізми а також займає дитину чимось новим і пізнавальним.

Бізіборди можуть бути різними як і для хлопчиків так і для дівчаток. Структурно і детально ці тренажери можна підбирати індивідуально під вашої дитини, так як вибір дуже великий і різноманітний.

Виконано бізіборди і також бізікуби з якісного дерева і абсолютно безпечні для дітей.

Тут ви швидко зображеннях показані приклади бізібордов для дітей (хлопчика і дівчинки). Яскраві кольори, елементи дитячого декору, дрібні деталі, точно не залишать байдужим ваших діток, особливо найменших які тільки пізнають цей світ.