Сучасні діти все схоплюють на льоту. І це дуже добре, тому що технології крокують семимильними кроками. Зараз у кожного з нас в кишені смартфон з такими потужностями, що інженерам, які відправляють перші ракети в космос, могли тільки снитися.

Але подивимося правді в очі, не дуже добре, коли замість якісної іграшки в руках малюка виявляється телефон або планшет. Діти годинами дивляться на екрани, на яких транслюються мультфільми поганої якості або барвисті гри, які ніяк не сприяють розвитку дитини.

Сучасні розвиваючі іграшки

У віці від 3 до 7 років відбувається найінтенсивніший процес розвитку мозку дитини і від того чим дитина буде захоплюватися і грати в цей період безпосередньо залежить його подальше життя. Дуже важливо в цей час розвинути у дитини образне мислення і логіку, адже, по суті, вся математика побудована на цьому.

У всьому розмаїтті сучасних дитячих іграшок можна виділити для розвитку логіки і дрібної моторики рук всілякі пазли. Причому краще віддати перевагу іграшкам з натуральних матеріалів, найкраще з дерева. Цей матеріал екологічний і довговічний. Немає жодної дитини з алергією на дерево, чого не можна сказати про смердючих китайських іграшках. Кожен батько, потрапляючи в магазин, знає які іграшки не варто купувати дітям дошкільного віку, але чому то роблять це.

Які дерев'яні пазли вибрати свого малюка

Як вибрати розвиваючу іграшку, яка припаде до смаку вашій дитині і буде йому корисна? Для самих маленьких підійдуть іграшки-сортери, які виглядають як дерев'яні дощечки з двох шарів. У верхньому шарі вирізані різноманітні фігурки тварин, фруктів або інших предметів. Мета гри знайти місце кожному елементу.

Для тіткою постарше підійдуть мозайки з дерева. Вони бувають різноманітних форм, як зі звичними круглими і квадратними елементами, так і з абстрактними композиціями. Подібні пазли значно покращують логічне мислення дитини.

Для тих, хто скоро відправитися на свій перший урок в школу будуть корисні сортери з цифрами, а також російським або англійським алфавітом. Займаючись такою іграшкою, малюк не тільки розвиває дрібну моторику, а й вивчає букви і цифри, що йому однозначно знадобитися в навчанні.