У наш час люди починають забувати про затишок своїх будинків і квартир для своїх маленьких дітей. Чому б не прикрасити свій інтер'єр кімнати м'якими в'язаними іграшками? Дуже мало мам зараз в'яжуть щось для своїх дітей, тим більше іграшки, але ж діти як ніхто інший люблять материнський труд! А якщо взятися і прикрасити ними дитячу кімнату, то для дитини, для його очей, краще буде легкий колір: білий, сірий, бежевий. Ці кольори явно додадуть красу вашій кімнаті і не будуть Вас відволікати на них, коли ви зайняті своїми справами.

Основи інтер'єру

Найголовніший Ваш м'який друг в оздобленні інтер'єру повинен стати плюшевий ведмедик, адже це завжди заспокоює іграшка, на яку завжди приємно дивитися, а Вашій дитині приємно буде обійняти його і зробити своїм кращим другом. На видному місці повинні бути тільки ті іграшки, які Вам приємні, які міг подарувати Вам дуже близька людина, адже дивлячись на цю іграшку Вам стане на душі тепло і легко. Ще одним з важливих чинників у виборі іграшок для інтер'єру вашої кімнати буде те, з чого вона пов'язана або вироблена, адже часто у багатьох бувають алергія на певний матеріал. Коли ви почнете обмірковувати свій інтер'єр не забудьте про те, як важливо красиво розставити іграшки в дитячій кімнаті, адже для них потрібні певні місця, це може бути, як диван, де ваша іграшка буде між подушками, або на стінці, але що б іграшка не чого не заважали і не чого не закривала. Важливо для себе зрозуміти одне, що ці іграшки не для гри, а саме для інтер'єру, так як якщо ви дасте пограти дитині іграшку, то в 50% випадків, ви можете забути, що вона була у Вашому інтер'єрі, так як дитина може її зіпсувати або дуже сильно до неї прив'язатися.

Корисна порада

І в завершенні для людей у ​​яких розвинене дизайнерське чуття або люблять займатися рукоділлям, то можна поритися на своїх горищах, в старих шафах і знайти дуже стару м'яку іграшку, спробувати відновити її, надавши їй нових барв. Але дивлячись на останні моди, все ж в тренді м'які в'язані іграшки, адже в'язані вони зроблені з любов'ю і виглядають якось більше по-домашньому!

Перейти в каталог м'яких іграшок