Плануючи головне в житті торжество, молодята замислюються над питанням: як правильно розсадити гостей на весіллі, щоб всі залишилися задоволені? Необхідний спеціальний план розміщення гостей. Потрібно, щоб всі присутні могли перезнайомитися і спілкуватися без скутості під час свята.

Від розміщення людей на торжестві залежить ступінь напруження веселощів і радості. Атмосфера свята обов'язково повинна бути позитивною. Тому спеціально складають план розміщення столів, використовують особливі схеми. Заздалегідь можна придбати красиві номерки на стіл з дерева і повідомити кожному гостю номер столу, за яким він буде перебувати.

Схеми, що використовуються для грамотної розстановки столів

Існують такі схеми розміщення столів, які застосовують на весіллях:

  • розсадження людей буквою Ш;
  • розсадження присутніх буквою Т;
  • розсадження гостей буквою П.

Використовують також європейські варіанти, завдяки яким можна якісно розмістити гостей на святі. По приміщенню, де проходить торжество, окремо розставляють столики. За кожним з них розсаджують кількох людей. Така схема набуває популярності. Тому що гостям зручно святкувати, коли вони знаходяться в «своїй» купці знайомих.

Гостей розсаджують, враховуючи їх вік, інтереси, ступінь спорідненості, знайомство, сімейний стан. Завдяки цьому люди легко йдуть на контакт один з одним. Можна здивувати гостей святковим столом, на якому є дерев'яні вироби, наприклад, підставки під чашки. На виробах красуються цікаві малюнки, або вигравірувані імена. Серед європейських варіантів розсаджування можна виділити такі:

  • англійський варіант;
  • кабаре;
  • італійський варіант.

Не завжди для проведення весільного торжества орендують зали. Добре повеселитися люди вміють і вдома. Цілком можлива красива сервіровка столу в домашніх умовах, яку створять вмілі руки люблячих людей.