Новорічні свята не за горами, і багато хто вже почав замислюватися над тим, які ж подарунки краще вибрати для рідних і близьких. Креативність, фантазія і ексклюзивність - ось три фактори вдалого презенту. Розглянемо докладніше, які подарунки будуть популярні в новому 2019 році.

Солодкі привітання для коханих

2019 рік - рік жовтої земляної свині. Звичайно ж, будь-які подарунки можна пов'язати з цим символом. Останні кілька років більшої популярності набирають солодощі ручної роботи. Їх можна як замовити, так і зробити самостійно. Але якщо не впевнені в своїх силах, краще довіритися професіоналам. Це можуть бути:

  • імбирні пряники з мастикою або іншими прикрасами у вигляді ялинкових іграшок, зірок, символу наступаючого року;
  • кекси і капкейкі;
  • мастичні або кремові торти із зображенням символу Нового Року.
  • печиво з передбаченнями і багато іншого.

Придумати приємні дрібниці на Новий Рік для близьких не так складно, якщо поєднати відразу всі види солодощів або кілька в одну композицію. Таке привітання гідно оцінять як діти, так і дорослі.

Презенти ручної роботи

Що подарувати на різдво і новий рік, щоб привітання запам'яталося на довгі роки. Зверніть увагу на подарунки з дерева ручної роботи. Це можуть бути: статуетки з символікою наступаючого року, рамки для фотографій, об'ємні з різьбленням написи з побажаннями, прикраси для інтер'єру, ялинкові іграшки та багато іншого. Такі подарунки будуть зберігатися не один рік, навіюючи улюбленим теплі спогади.

Що подарувати чоловікові на новий 2019 рік, питання не менш актуальне. Кожна жінка знає, чим захоплюється її коханий. Подарунок повинен відповідати особистим уподобанням, будь то рибальські снасті, інструменти, або теплий в'язаний светр. Дарувати потрібно тільки те, що точно порадує чоловіка.

Який подарунок подарувати хлопцеві чи дівчині на Новий Рік

Букети з фруктів, квітів, пляшки шампанського, вина чи іншого елітного алкоголю - особливий подарунок, який поєднає в собі відразу кілька.

Все більше набирають популярність у закоханих презенти у вигляді побажань чи поздоровлень. Це може бути шкатулка, корзинка або справжній міні скринька, в якому лежать десятки невеликих згорточків, перев'язаних атласними стрічками або резиночками. У них можна написати найщиріші побажання, призначені тільки для одного обраного людини. Доповнити таке привітання можна маленькими солодощами.