Подарунки та сюрпризи - найпозитивніший момент на будь-якому торжестві. Всі люди родом з дитинства, місто Дитинства близький душі, по-цьому і враження про нього найяскравіші, що запам'ятовуються на все життя. Хто ж не любить отримувати подарунки, милі несподівані сюрпризи, які радують, дивують і забирають вас до вічної країну Мрії. Подарунок завжди буде бажаним і радісним, тільки тому-що дарується з душею і від щирого серця. Є тільки один невеличкий нюанс, пов'язаний з цим приємним сюрпризом - це вибір подарунка.
Вгадати, що потрібно людині, дуже важко, а ще важче розгадати його мрії і бажання. Зробити презент і догодити винуватцю торжества - завдання не з легких. Багато людей дарують непотрібні речі, які потім роками припадають пилом в домашньому шафі. Вибрати хороший подарунок можна, якщо знаєш кілька важливих правил. Чужій людині потрібно дарувати щось нейтральне і практичне, то, що завжди стане в нагоді. Близьких людей зазвичай ми знаємо добре і часто можемо прогнозувати їх побажання. Звичайно ж дарувати машини, діаманти та золоті прикраси - це престижно, але такий подарунок ніколи не стане душевним, серцевим презентом і романтичним сюрпризом.

Кращий подарунок - це унікальна річ, авторський витвір, виріб ручної роботи, адже воно неповторно. Такий подарунок завжди буде відмінним сюрпризом, тому-що він дарується з частинкою душі. Дерев'яний столик з гравіюванням, дизайнерська карта світу і навіть настінні годинники з дерева. Так, так, саме годинник. Тільки не треба відразу непритомніти, "ужастики" і прикмети давно забуті. Весь цивілізований світ спокійно дарує годинник на будь-яке свято, все міфи і страхи давно залишилися в кам'яному столітті, коли люди були бесграмотнимі і забобонними. Невивчені факти їм важко було пояснити через відсутність знань, так ці безглузді прикмети і перекочували в наш сучасний світ.

Дизайнерський годинник можуть стати відмінним подарунком і дуже органічно впишуться в будь-який інтер'єр. Такий подарунок не тільки буде доречним, але ще унікальним, адже іншого такого виробу більше ніде не купити. Зараз дарувати речі ручної роботи стало модним трендом. Годинники на стіну під замовлення можна купити онлайн, навіть не виходячи з дому.

Щасливий володар буде тільки радий, настінні годинники принесуть йому позитивні емоції, підкреслять стильний інтер'єр і будуть довго зберігати пам'ять про це урочистому дні.

Розлука і нещастя буває не від годин, а від відсутності любові в наших серцях. Даруйте подарунки в знак поваги, радуйте і дивуйте своїх близьких. Любити, цінувати і поважати це здорово, а все забобони, нехай залишаться в минулому.

 

Перейти до каталогу