Багато починаючі підприємці задаються питанням, який бізнес можна відкрити в Україні. Відповідь очевидна, прекрасної прибутковою ідеєю для малого бізнесу може стати виготовлення всіляких виробів з дерева. Потрібно лише грамотно вибудувати схему виробництва з використанням деревини. Одним з важливих чинників, є те, що саме цей матеріал як і раніше залишається доступним і екологічно чистою сировиною, але його недоліком вважається великий відсоток відходів. Цьому теж згодом було знайдено рішення.

Якісна деревина досить дорого обходиться, але завдяки новим технологіям, був придуманий більш дешевий варіант, який не поступається за якістю. Нещодавно винайшли такий матеріал, як клейовий брус, який навіть прівосходіт деревину по міцності.

Багато досвідчених підприємці визнають, що першим в їх практиці став безпосередньо заробіток на виробах з дерева. Тому як "дерев'яний" бізнес завжди був насичений творчим потенціалом, що і дозволило мати широке поширення і підвищений інтерес як споживачів, так і виробників.

Будь-які вироби з дерева оптом і в роздріб можна без зусиль придбати на 7ARTS. Тут для вас, за індивідуальним замовленням зможуть виготовити необхідні дерев'яні вироби, з індивідуальною написом або малюнком різної складності. Це можуть бути фоторамки, імерная чохли для телефону, медальніци, магніти, ключниці та багато іншого.

Також, актуальним рішенням на сьогоднішній день, залишаються дерев'яні настінні годинники всіляких дизайнів. Багато людей довіряючи прикметами і забобонів, вважають годинник невідповідним подарунком. Але міф про це вже давно спростований, тому що жодна з історичних хронік не виявлено жодного підтверджуючого факту. Недобре і соромно дарувати дешеві і погані годинник, а ось оригінальні і якісні стануть відмінним подарунком.

На 7ARTS кожен зможе знайти для себе те, що потрібно. Умілі майстри порадують і приємно здивують вас своїми роботами, які зможуть прикрасити інтер'єр квартири або офісного кабінету, а також стати цікавим, унікальним подарунком для близьких, друзів або колег. Для замовлення потрібного товару, коштує всього лише переглянути каталог подарунків ручної роботи з дерева, зателефонувати або зайти на сайт і передати ваше замовлення. Доставка здійснюється в короткі терміни. Оптовим покупцям зможуть запропонувати зручні умови.