Будь-якій людині хочеться підтримувати хороші відносини з колективом, в якому він працює. Кращий спосіб зробити товаришам по службі приємне - піднести цікаві подарунки колегам по роботі. Для такого сюрпризу варто вибрати речі, виготовлені вручну, яких точно більше не буде ні у кого іншого.

Оригінальні сувеніри для колег

Подарунки з дерева завжди актуальні і популярні. Цьому матеріалу можна надати будь-яку форму, на ньому легко зробити пам'ятний напис або забавний малюнок. Крім того, дерево - це повністю натуральна сировина, що актуально для любителів модного еко-стилю.

Дерев'яні подарунки колегам можна купити на конкретний свято. До Нового року, наприклад, товаришам по службі буде приємно отримати ялинкові кулі з тематичної різьбленням, які легко прикрасять будь-який інтер'єр.

Якщо ж Ви збираєтеся незабаром покинути компанію і думаєте, що подарувати колегам на прощання, купіть невеликі приємні сувеніри. Це можуть бути дерев'яні магніти з побажаннями, листівки ручної роботи або ручки футлярі. Оскільки дерево - міцний матеріал, навіть такі дрібниці прослужать власникам дуже довго, не загубляться і не зіпсуються.

Незвичайний подарунок начальнику

Якщо Ви вирішили піднести приємний сюрприз керівнику, зверніть особливу увагу на солідні і оригінальні речі ручної роботи. Будь-якому начальнику буде приємно отримати дерев'яний органайзер з логотипом фірми або щоденник в нестандартній обкладинці.

У потрібні речі начальству на день народження можна також включити:

  • вишуканий футляр для вина;
  • набір канцелярського приладдя;
  • улюблену книгу в дерев'яній обкладинці.

Ще один цікавий варіант - настінний годинник з РЄЗє циферблатом. Деякі до сих пір вірять в те, що такий подарунок приносить нещастя, проте більшість людей вже розлучилися з забобоном з минулого.

Стильний годинник підійдуть до інтер'єру будь-якого кабінету. Це не тільки красива, але і корисна річ, яка допоможе Вашій начальнику не спізнюватися на важливі заходи. Він навіть не згадуватиме про нібито поганий приймете і обов'язково оцінить такий подарунок.

Якщо Вас зацікавили незвичайні сувеніри з дерева, загляньте в каталог компанії 7Arts. Тут представлений великий вибір красивих і оригінальних подарунків, які можна купити оптом і в роздріб.