Якщо ти збираєшся відсвяткувати свою 5-річну річницю весілля, вітаю! Ви офіційно прожили полдекади зі своїм партнером, що, безумовно, заслуговує святкування.

У той час як сімейне життя іноді може бути монотонної, використовуйте свою п'яту річницю як можливість довести, що шлюб далеко не нудний. Ми зібрали кращі казкові подарунки до п'ятдесятиріччя, які обов'язково зроблять ювілей найбільше запам'ятався.

Що таке традиційний подарунок?

Традиційно, подарунок до п'ятої річниці - дерево. Не доводиться сумніватися в метафорі дерева, що виступає в якості сили і довговічності шлюбу. Я абсолютно люблю дерев'яний декор, меблі та інші предмети домашнього ужитку. Різноманітність м'яких і твердих порід дерева означає, що покупка подарунка з дерева - це нелегке завдання! І не дивно, що в наведеному нижче списку представлені предмети дерев'яного декору, розраховані на тривалий термін служби, якими ви зможете наслаждаться.Каждая річниця весілля також має звичні сучасні подарунки, а столове срібло використовувалося для святкування 5-ї річниці весілля. Звучить старомодно, але цей посуд відображає безліч загальних блюд і тісний зв'язок, яка склалася в результаті. Ми зосереджені на подарунках з дерева в цій посаді, але є багато модних наборів столового срібла доступні для покупки, якщо це плаває ваша човен! Подібні замовлення завжди будуть актуальні!

Святкування такої дати - це особлива віха, що означає, що вона буде святкувати з тим, що їй дійсно сподобається. Ось наші п'ять улюблених ідей подарунків на 5-річчя.

1) Галерея дерев'яних рам

Каркасна галерея завжди здається одним з тих проектів, які, як багато хто говорить, вони хотіли б зробити, але лише деякі з них в кінцевому підсумку дійсно досягають мети в нескінченному списку життя. Якщо вона завжди говорить про те, щоб зібрати їх разом, то який кращий момент здивувати її набором рам з твердих порід дерева. Поліпшите романтичний жест, попередньо надрукувавши і обрамляючи її улюблені фотографії

2) Полка для виробів з дерева.

Ці міцні полки з дерева ідеально підходять для демонстрації мистецтва поруч з вашими улюбленими акцентами домашнього декору. Доступні в декількох варіантах довжини і обробки.

3) Дерев'яний браслет (манжети)

Така унікальна ідея! Це не тільки відмінний подарунок, але і фантастична частина розмови на вечірці або заході.

4) Деревообробна дошка. 

У тебе є кулінарний майстер в житті? Красива персоналізована дошка з клена або волоського горіха - прекрасний подарунок гурману.

5) Фотоальбом з дерева.

Це може бути подарунком або йому або їй. П'ять років - це чудове віха, і за цей час ви, безумовно, багато чого досягли. Зберіть найкращі фотографії за останні 5 років і зробіть відповідний сувенір, що зберігається в цьому фотоальбомі з монограми по дереву.