Іграшки для дитини потрібні і важливі. З їх допомогою можна не тільки заманити увагу малюка, спантеличити його на деякий час, зайняти його. Але також вони необхідні для правильного розвитку. Завдяки іграшкам формується логічне мислення, розвивається моторика, уважність. Формуються певні погляди на життя.

Коли потрібні іграшки?

Іграшки знадобляться малюкові майже відразу після появи на світ. Активно реагувати на навколишній світ, маму, яка поруч, він починає після 2-3 тижнів життя. Саме тоді в його колисці вже повинні бути брязкальця тільки тихі, це обов'язкова вимога. Якщо вони будуть досить дзвінкими, це може налякати малюка. Завдяки брязкальцям можна заволодіти слухаємо крихти. Коли купувати іграшки новонародженому можна також поцікавитися у педіатра.

Які іграшки купувати дитині, яка недавно народилася?

Для крихти дуже важливий доросла людина поруч. Тому доцільним є придбання великих ляльок, м'яких іграшок. Коли малюк звикне до них, вони можуть стати замінником дорослого. Кроха потребує присутності дорослого поруч, тому ганчіркові, порцелянові, пластикові ляльки, великий колобок - це те, що необхідно дитині біля нього.

Для чого потрібні іграшки?

Матусі ретельно вибирають іграшки для своїх чад і їх цікавить питання: що розвивають дитячі іграшки? Навчальні вироби необхідні для підвищення:

  • соціального;
  • інтелектуального;
  • емоційного;
  • фізичного розвитку крихти.

У дитини в значній мірі може підвищитися уяву, почуття винахідливості, креативність, активізується розумова функція. На питання: які бувають розвиваючі іграшки відповісти легко. Це брязкальця, мобільні комплекси, які впливають на зорове сприйняття. Допомагають дитині фокусуватися, розвивають хапальний рефлекс.

Важливу роль відіграють конструктори, які формують уявлення про цілому та окремих частинах. М'які іграшки і ляльки служать для розвитку моторики, дають можливість познайомитися з різними фактурами, які існують. Властивості іграшок можуть бути самими різними. Завдяки динамічним виробам малюк вчиться аналізувати.

Дерев'яні іграшки для малюків

Потрібно стежити за тим, щоб іграшки були виготовлені з екологічних матеріалів. Одним з них є дерево. Існують корисні розвиваючі ігри для дітей з дерева, які стоять відносно недорого. Наприклад, пірамідка, азбука з дерева, дерев'яний чемоданчик для творчості та інші.

Щоб дитина нормально розвивався, йому потрібні якісні іграшки, купувати які батьки повинні своєчасно.

Перейти до каталогу іграшок